Incluzio Leiderdorp > Onze mensen

Onze mensen

Incluzio Leiderdorp werkt in één team van ruim 30 professionals met uiteenlopende expertises én met ruim 170 vrijwilligers.

Contact

Budgetcoach

Liesbeth Kronenburg
E-mail: lkronenburg@incluzio.nl
Tel: 06–83 11 73 54

buurtcoach
Buurtcoach

Robert van Egmond
E-mail: rvegmond@incluzio.nl
Tel: 06-83285822

Activeringscoach
Activeringscoach

Lizzy van Veen
E-mail: lvveen@incluzio.nl
Tel: 06-83097594

Seniorencoach

Wouter Heuer
E-mail: wheuer@incluzio.nl
Tel: 06-20807545

Jongerencoach
Jongerencoach

Lise Huitema
E-mail: lhuitema@incluzio.nl
Tel: 06-83000260

Mimoun
Jongerencoach

Mimoun Ben Aissa
E-mail: mbenaissa@incluzio.nl
Tel: 06-53572256

Mantelzorgcoach
Mantelzorgcoach

Lois Kreber
E-mail: lkreber@incluzio.nl
Tel: 06-83003240

Vitaliteitscoach
Vitaliteitscoach

Giulietta Zanda
E-mail: gzanda@incluzio.nl
Tel: 06-83063760

Vitaliteitscoach
Vitaliteitscoach

Joyce Thissen
E-mail: jthissen@incluzio.nl
Tel: 06-83144982

Floor seniorencoach
Seniorencoach

Floor van Egmond
E-mail: fvegmond@incluzio.nl
Tel: 06-83266984

Seniorencoach
Seniorencoach

Ella Koning
E-mail: ekoning@incluzio.nl
Tel: 06-83148424

Stage- en vrijwilligerscoördinator
Stage- en vrijwilligerscoördinator

Coby van der Plas
E-mail: cvdplas@incluzio.nl
Tel: 06-27510084

Manager
Manager

Janine de Vries
E-mail: jdvries@incluzio.nl
Tel: 06-10423809

Ontwikkelaar
Ontwikkelaar

Marijke Kleijn
E-mail: mkleijn@incluzio.nl
Tel: 06-27189896

Projectmedewerker
Projectmedewerker

Agnes Serlier
E-mail: aserlier@Incluzio.nl
Tel: 06-57131835

Projectmedewerker
Projectmedewerker

Ada Telgen
E-mail: atelgen@Incluzio.nl
Tel: 06-83074244

Teamleider sociaal werkers
Teamleider sociaal werkers

Arienne Stolk
E-mail: astolk@incluzio.nl
Tel: 06-83073934

Communicatie
Communicatie

Coen van der Spek
E-mail: cvdspek@incluzio.nl
Tel: 06-13901127

Openingstijden

Bezoekadres

Van Diepeningenlaan 110, 2352 KA Leiderdorp, Netherlands

E-mail: leiderdorp@incluzio.nl
Tel: 071-5413536